Raporlamalar | CRM KURUMSAL
Raporlamalar | CRM KURUMSAL Modül Resmi

Firma sahipleri ve yöneticiler; çalışanların iş planlarını, yaptıkları olumlu görüşmeleri, verdikleri teklifleri, yaptıkları satışları, en çok hangi ürünlerden satıldığını, satınalma, şikâyet, servis, sevkiyat detaylarını bilmek ve bu doğrultuda yönlendirmeler yapmak ister. Firmalarda raporların manuel olarak hazırlanması kullanıcılar tarafında hem zaman hem emek kaybına neden olmaktadır. Ayrıca insan faktörü söz konusu olduğu için de hata payı yüksektir. Bu noktada müşterilerle ilgili verilerin girildiği yazılım programlarının kullanılması ve girilen verilere bağlı olarak sistem tarafından oluşturulmuş raporların alınması firma yöneticileri için çok kıymetlidir. Siz de programımızı kullanarak iş süreçlerinizle ilgili kullanıcı, ürün, sektör, ülke/şehir bazında liste ve görsel olarak detaylı raporlar alabilirsiniz.

 - Kullanıcıların satış ve pazarlama sürecinde girmiş olduğu tüm kayıtların müşteri, aktivite, teklif, satış bazında genel ve görsel olarak raporlarını alabilirsiniz.

 - Günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlara tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.

 - Hangi kullanıcılarınızın hangi çözümünüzle ilgili ne kadar aktivite yaptığının, yapılan aktivitelerin ne kadarının teklife ve satışa dönüştüğünün analizini yapabilirsiniz.

 - Kullanıcı bazlı teklif ve satış dağılımlarınızı, sektörel satış tutar dağılımlarınızı detaylı bir şekilde görsel olarak raporlayabilirsiniz.

 - Tarih aralıkları seçerek tüm aktivitelerin, tekliflerin ve satışların raporlarını alabilirsiniz.

 - Genel raporlar bölümünde bulunan filtreleme alanını kullanarak kullanıcı bazlı, müşteri bazlı, tarih bazlı filtrelemeler yapabilirsiniz.

 - Alınan raporları yazdırabilir. PDF, XLS ve Word olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 - Versiyonda kullanacağınız ilave modüllere bağlı olarak da satınalma, masraf, şikâyet/servis, satış hedefi, stok giriş/çıkış raporlarını alabilirsiniz.