İlave Modüller | CRM KURUMSAL
İlave Modüller Modül Resmi

Müşterilerimiz satın almış oldukları ana modüllerin dışında aşağıdaki modüllere de ihtiyaç duymaktadır. Çünkü birçok sürecin tek bir program üzerinden yürütülmesi hem yöneticiler hem de çalışanlar açısından avantaj sağlamaktadır. 
Ana modüllere ek olarak teklif ve satış aşamasında maliyetlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Satış sayfasında sipariş tipini yurtdışı seçerek ihracat yönetimi sürecinizi takip edebilir ve çeki listesini yazdırabilirsiniz. Satış işleminin ardından satınalma talepleri listesine düşen ürünlerden seçerek satınalma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Stok yönetimi modülü ile satınalma ve satış sevkiyata bağlı olarak stok giriş çıkışlarını görebilir, numune ürünlerin de stoktan düşmesini sağlayabilirsiniz. Satış sevkiyatı,  iş emri vb. süreçleri yönetirken diğer kullanıcılara görevler atayabilir ve takibini yapabilirsiniz. Projelerinizle ilgili bütün detayları kayıt edebilir, proje yönetimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bu sürece ek olarak firmanıza gelen şikâyetleri kayıt edebilir ve servis oluşturabilirsiniz. Servis yönetimi ile ürünün garanti takibini yapabilir ve hatırlatmalar alabilirsiniz. Ayrıca doküman yönetimi modülü ile müşterinizle ve firmanızla ilgili dokümanları kategorize ederek tek bir yerde kayıt altında tutabilirsiniz. 
Bu süreçlere benzer onlarca modülümüz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

CRM demo talebinde bulunarak ilave modüllerimizi inceleyebilir ve bütçenize, sürecinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.