Entegrasyonlar | CRM KURUMSAL

 Resmi

Ticari Program Entegrasyonu

CRM Kurumsal programımızda kayıt altına aldığınız potansiyel müşterilerinize yapmış olduğunuz tüm aktivitelerinizi, verilmiş olan tüm tekliflerinizi ve satışlarınızın tamamını yönetebilirsiniz. CRM Kurumsal V4.0 versiyonunda kaydedilen potansiyel müşteriye satış yapıldığında veya satınalma işlemi gerçekleştiğinde müşteri / tedarikçi bilgileriniz otomatik olarak Ticari programlar da yer alacaktır.


 Resmi

Mail Entegrasyonu

CRM Kurumsal, Mail entegrasyonu sayesinde oluşturulmuş tüm müşteri kayıtlarınıza veya kontaklara özel toplu mail gönderimi yapmaktadır. Yeni bir hedef kitle oluşturmanızın ardından yapacağınız toplu mailing çalışmasının kimlere gideceğini belirleyebilir ve gönderinin ardından mailinizin kaç kişiye ulaştığını, kaç kişinin okuduğunu, mail linkine tıklanma sayısını, forward eden sayısını, kaç kişinin mailinizi görüntülediğini, sildiğini ve kaç kişinin mailinizi açtığını raporlayabilirsiniz.


 Resmi

Toplu SMS Entegrasyonu

CRM Kurumsal, SMS gönderme konusunda toplu mail altyapısı ile entegre çalışmaktadır. Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza SMS gönderimi bu entegrasyon ile mümkündür. Kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Resmi

Fax Entegrasyonu

Interfax internet tabanlı bir fax servis sağlayıcısıdır. Dünya çapındaki birimleri ile alanında yenilikçi fax servisleri sunmaktadır. CRM Kurumsal Interfax alt yapısı ile entegre çalışmaktadır. Hazırlamış olduğunuz tekliflerinizi fax makinasının başına gitmeden, kullanmış olduğunuz CRM Kurumsal ile müşterinize fax gönderebilirsiniz.