Eğitim & Destek | CRM KURUMSAL
 Resmi

CRM Kurumsal’ın uzman kadrosu, müşterilerine sunduğu kaliteli eğitim hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. CRM Kurumsal çözümümüzü tercih eden müşterilerimizin sistemine kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra yapılandırma ve eğitim sürecine geçilmektedir.


Yapılandırma sürecinde, firma yetkilileriyle iş süreci analiz edilerek kullanıcılara rol tanımlamaları yapılmakta, yetkiler verilmekte ve kullanıcıların program içinde doğru konumlandırılması sağlanmaktadır. Böylelikle iş performansının maksimuma taşınması hedeflenmektedir.

CRM Kurumsal’ın uzmanları tarafından verilen eğitim sürecinde, uygulamalı örnekler ve anlamayı kolaylaştırıcı metotlar kullanılmaktadır. Kullanıcıların programa adaptasyonu sağlanmakta ve programın aktif olarak kullanılması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Eğitim için planlanan süre en iyi şekilde değerlendirilmekte ve kullanıcıların programa olan hâkimiyetinin en üst seviyede olmasına özen gösterilmektedir.

Destek
Satış sonrası servis sürecinde ise aynı özen gösterilerek müşterilerimize gerekli destek hizmeti verilmektedir. Kullanıcıların programla ilgili herhangi bir sorun yaşaması halinde uzaktan veya yerinde, gereken servis hizmeti verilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.