Hakkımızda | CRM KURUMSAL

CRM Kurumsal İş Çözümleri Danışmanlık

CRM Kurumsal olarak 2010 yılından bu yana bilgi birikimimiz ve deneyimimizle firmalara süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilecekleri, yaptıkları işlerden verim alabilecekleri, zaman ve emek kaybını önleyebilecekleri kurumsal iş çözümleri sunuyoruz.

Firmalar için müşteri ile olan kaliteli iletişimin ne kadar önemli olduğunu, firmalara neler kazandırdığını biliyor ve bu iletişimin sağlıklı olması için yazılım çözümleri üretiyor, danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Bütçenize ve işinize uygun CRM çözümleri sloganıyla, farklı sektörlere çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimizle iş süreçlerinizi ve firma ihtiyaçlarınızı analiz ederek mevcut ana modüller ve ilave modüller ile hizmet veriyoruz. Ayrıca sektörünüzde veya firmanızda ihtiyaç duyduğunuz özelleştirmeleri yapıyor ve mevcut kullandığınız programlarla CRM Kurumsal’ı entegre ediyoruz.

Sunduğumuz yapılandırma ve eğitim hizmeti ile uygulamalı örnekler ve kullanımı kolaylaştırıcı metotlarla hızlı ve etkin bir şekilde kullanıcılarınızın programa adaptasyonunu sağlıyor ve iş performansınızın maksimum seviyeye çıkmasını arzu ediyoruz.

CRM Çözümlerinin yanında web siteniz ile entegrasyonlar yaparak iş yükünü en hafife indiriyoruz. Ayrıca dijital pazarlama alanında da süreçlerini bildiğimiz müşterilerin online ortamda da aktif rol oynamaları için web sitesi, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi ve SEO çalışmaları yaparak firmanıza değer katmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda