Hakkımızda | CRM KURUMSAL

CRM Kurumsal İş Çözümleri Danışmanlık

CRM Kurumsal olarak 2010 yılından bu yana birçok sektöre çözüm sağlamanın kazandırdığı tecrübe ve uzmanlık sayesinde, başarılı projelerin altına imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

2019 yılı itibariyle Kurumsal İş Çözümleri çatısı altında faaliyetlerimizi yürütme kararı alarak, yazılım sektöründe yenilikçi çözümler konusunda öncü olma ilkesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmalar için müşteri ile olan kaliteli iletişimin ne kadar önemli olduğunu, firmalara neler kazandırdığını bilen bilgi birikimi yüksek, deneyimli uzman ekibimizle; hem firmanızın ihtiyacını karşılayacak çözümler sunuyor hem de programın verimli kullanılabilmesi için sektörel tecrübelerimizi paylaşıyoruz. 

Bütçenize ve işinize uygun CRM çözümleri sloganıyla, farklı sektörlere çözümler sağlamaya devam edeceğiz. Uzman ekibimizle iş süreçlerinizi ve firma ihtiyaçlarınızı analiz ederek mevcut ana modüller ve ilave modüller ile hizmet veriyoruz. Ayrıca sektörünüzde veya firmanızda ihtiyaç duyduğunuz özelleştirmeleri yapıyor ve mevcut kullandığınız programlarla CRM programımızı entegre ediyoruz.

Sektörlere ve firmalara özel uyguladığımız yapılandırma ve eğitim teknikleri ile hızlı ve etkin bir şekilde müşterilerimizin programa adaptasyonunu sağlıyoruz. Firmalardaki iş performansının maksimum seviyeye çıkması için sunduğumuz yapılandırma ve uygulamalı eğitim hizmeti ile bu süreci kolaylaştırıyoruz. 

Hakkımızda | CRM KURUMSAL