ÇevreLab Yönetimi | CRM KURUMSAL
ÇevreLab Yönetimi Modül Resmi

TS EN ISO/IEC 17025 standardını çatı edinen, uılusal ve uluslararası mevzuatlardan yön alan, çevre ve iş hijyeni laboratuvarlarının tüm birimlerini kaliteli, izlenebilir ve güvenli bir şekilde birbirine bağlayan, CRM Kurumsal tecrübesiyle hazırlanan CRMLab yazılımı ile firmanızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Her yerden erişebileceğiniz ve hizmet vereceğiniz işletmelerin idari ve teknik tüm detaylarını kayıt edip yönlendirebileceğiniz CRMLab‘ın müşteri/kontak yönetim modülü ile müşterilerinizle bağlantılarınızda kopma yaşanmaz. CRMLab hatırlatma modülü ile müşterilerinizin teyit ölçümlerini kaçırmanıza asla izin vermez.

Teklif hazırlama, ölçüm/numune alma/analiz planlama, rapor ve ödeme takibi gibi modüllerle, hata payını en aza indirmenizin dışında çalışanlarınızın harcayacağı zamanı optimum seviyeye çekebilirsiniz.

Numune yönetim modülü ile analizlerinizin ve müşteri bilgilerinizin güvenliğini sağlarken, yoğun analiz çalışmalarının dokümante edilmesi için gereken zamanı minimum seviyeye çekebilirsiniz.

Özellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı‘nın istediği, numune yönetimini güvenli hale getiren barkodlama sistemi, CRM Kurumsal kalitesi ile hazırlanan numune oluşturma modülü ile tamamen benzersiz barkodlar oluşturarak müşterilerinizin ve analizlerinizin bilgilerini gizli tutabilirsiniz.

Personelinizin ve cihazlarınızın takibini yaparak kalibrasyonlarınızı, bakımlarınızı ve doğrulamalarınızı asla unutmaz ve ertelemezsiniz.

CRMLab ile saha personeliniz yaptığı ve yapacağı tüm ölçüm/numune alma planlarını kolay ve düzenli bir şekilde incelerken, yöneticileriniz ölçüm/analiz sonuçlarını inceleyerek onay verebilirler. Aynı zamanda CRMLab‘ın raporlama kabiliyetleri ile istatistik tutmak, kalite ve teknik altyapıyı güçlendirmek için daha fazla zamana sahip olurlar.

CRMLab raporlama ile muhasebe birimlerinizin tüm ihtiyaçlarını hızlı ve düzenli bir şekilde sunarken müşterilerinize gönderdiğiniz proforma veya fatura bilgilerinizi sistemde doküman olarak tutabilir ve müşterilerinizin mevcut bakiyelerini görüntüleyerek siz de müşteri memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.