Web Tabanlı Online Crm Programı Fiyatları | CRM KURUMSAL
Web Tabanlı Online Crm Programı Fiyatları | CRM KURUMSAL  Resmi

CRM Programı Fiyatları

CRM programı fiyatları ile ilgili sabit bir rakam yoktur. Firmaların sürecine ve modüler ihtiyaçlarına göre fiyatlar belli olmaktadır. Birçok firma ise, geliştirmiş olduğu yazılımın fiyatlarını kiralama yöntemine göre belirlemektedir. Kendi fiyat politikamızdan örnek verecek olursak, aşağıda yer alan ana başlıklar altında firmaya özel fiyat çalışması yapıyoruz. CRM fiyatları firmalara göre değişkenlik göstermektedir; bu yüzden müşterilerimize fiyatlara göre değil, iş süreçlerine uygunluğuna göre karar vermelerinin daha doğru olacağını vurguluyoruz.

Bütçenize ve İşinize En Uygun CRM Programı

Bizim fiyat uygulamamızda firmalara kiralama yöntemi ile çözüm sunma şeklimiz yoktur. CRM Kurumsal olarak sürecinize en uygun modüler yapılarımız hangileri ise ona göre bir fiyat teklifi oluşturmaktayız. Modüller ile ilgili fiyat listemiz müşteri talebine istinaden taraflarına iletilir, modül fiyatlarımızı inceledikten sonra bütçelerine ve iş süreçlerine göre modüler alım yaparlar. Müşterilerimiz ihtiyacı olan modülleri satın alacakları için CRM fiyatları kendilerine cazip gelecek, kullanmayacakları modüller için ayrıca bir para ödemeyecek, sadece ihtiyacı olan modülleri satın alıp süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilecekler.

CRM Programı ile İşinizi Her Yerden Yönetin

Bizim ürünümüz web tabanlı ve mobil uyumlu bir yazılım olduğu için birçok firma tarafından benimsenmiş durumdadır. Müşterilerimiz yazılımımızın kendilerine sunmuş olduğu kullanım kolaylığından dolayı, çalışmış oldukları farklı sektörlerden kendi müşteri çevrelerine de sıkça firmamızı tavsiye etmektedirler. Müşteri portföyümüzde bulunan birçok firmanın yetkilisi de ofis dışından, şehir dışından, hatta ülke dışından, sanki ofisteymiş gibi rahat ve kolay bir şekilde süreçlerinin takibini ve yönetimini yaptığını da dile getirmektedir. Yerli bir CRM Programı firması olarak almış olduğumuz olumlu geri dönüşlerin mutluluğunu yaşamaktayız.

Web Tabanlı CRM Programı

Web tabanlı CRM Programı ürünümüz mobil uyumlu olmasının yanı sıra birçok mobil platform, tablet, bilgisayar gibi farklı ara yüzlere uyumlu olarak geliştirilmiştir. Biz birçok süreci, birçok eksiği tek bir yapıda topladık, müşterilerimizin yaşadığı sıkıntıları çözüme kavuşturduk. Yerli bir firma olarak ülkemizde şirketlerimizin bütçesini düşünerek dönem dönem yaptığımız kampanyalarla destekledik. CRM Kurumsal İş Çözümleri ve Danışmanlık firması olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya , sürekli olarak şirketlerimizin önündeki engeli, iş yükünü üzerlerinden almak için araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Yazılımımızın şirketler tarafından online olarak kullanılabiliyor olması, bizi farklı kılan etkenlerin en başında gelmektedir. Şirketler bu sayede iş yönetimini her yerden yapabilmenin keyfini ve mutluluğunu yaşamaktadırlar. CRM Programımız kolay kullanabilir bir özelliğe sahip olduğu için de şirketler tarafından en çok tercih edilen firmalar arasında yerimizi aldık.

Modüler CRM Programı ile Çözüm Ortağınız Olmaya Hazırız

Modüler CRM Programı şirketlerce en çok tercih edilen yazılımdır. Çünkü bir şirkette birden fazla departman vardır, her departmanın ise kendine özgü bir iş yapısı bulunmaktadır, her işin ise kendine göre karmaşık bir yapısı vardır. Bu karmaşık yapıyı düzenli bir hale getirmek, iş yükünü azaltmak için ise çözümlerimizi sizler için geliştirdik. Modüllerin hepsini almak yerine sadece sürecinize ve bütçenize uygun modüllere rakam ödeyeceksiniz. CRM fiyatları bizi tercih eden müşterilerimizin bütçelerine uygun gelmektedir. Siz de bütçenize ve sürecinize uygun bir CRM programı kullanıp gereksiz ödemelerden kurtulmak için firmamızı tercih edebilir; hem kaliteli ve kullanıcı dostu bir CRM programı kullanmış olursunuz, hem de CRM programı fiyatları bütçenizi yormamış olur.